تاثیر AMP بر روند کار توسعه دهندگان وب

از زمانی که  توسعه دهندگان وب و سیستم عامل ها با هم متحد شدند پروژه ی AMP به سرعت رشد کرد. سرعت و تجربه کاربر مهمتر از همیشه در وب است، با 53٪ از سایت تلفن همراه بازدید برای صفحات طولانی تر از 3 ثانیه برای بارگیری رها شده. در طی دو سال، پروژه را از شرکای چندگانه به بیش از 25 میلیون دامنه وب منتشر کردیم که بیش از 4 میلیارد صفحه AMP منتشر کرده است. و نه تنها تعدادی از صفحات ساخته شده با AMP رشد کرده اند، سرعت آنها نیز زیاد است. زمان متوسط که یک صفحه AMP برای بارگیری از جستجوی گوگل طول می کشد کمتر از نیم ثانیه است. و در حالی که ما تا کنون با تأثیر AMP هیجان داریم، کارهای بیشتری هم انجام می شود.

کاربران بیشتر ، مشارکت بیشتر، درآمد بیشتر

  پس از دو سال وب سایت هایی که بیش از 4 میلیارد AMP صفحات ایجاد می کنند، اکنون درک دقیقی از تاثیر آنها در سرعت، تعامل و درآمد دارند.   Forrester Consulting Research Impact ™ (توسط گوگل) اعلام کرد که AMP منجر به افزایش 10 درصدی ترافیک وب سایت با افزایش 2 برابر زمان صرف شده در صفحه می شود. برای وب سایت های تجارت الکترونیک با استفاده از AMP، این مطالعه همچنین افزایش 20 درصدی در فروش را نسبت به صفحات غیر AMP پیدا کرد.

سومین تحقیقات مستقل آماری را نشان می دهد که ناشران و وب سایت های تجارت الکترونیک با AMP مشارکت و درآمد بیشتری دارند.

هفته گذشته  Stone Temple یک شرکت مشاوره بازاریابی  به افزایش ترافیک، CPM ها و افزایش درآمد تلفن همراه اشاره کرد در اکثر توسعه دهندگان وب و سایت های تجارت الکترونیک که با آنها صحبت کرده ایم.Chartbeat  همچنین در گزارش منتشر شده در ماه ژوئن.متوجه شد که خوانندگان با محتوای AMP 35٪ دیگر از محتوای وب سایت استاندارد تلفن همراه، را درگیر می کنند.   داده های اخیر از DoubleClick Ad Exchange نشان می دهد که تبلیغ کنندگان همچنین عملکرد بهتر در صفحات AMP را نیز مشاهده می کنند. 85 درصد از ناشران مشاهده می کنند که قابلیت مشاهده بیشتر و نرخ بالای کلیک در صفحات AMP در مقایسه با صفحات غیر AMP. در نتیجه، تبلیغ کنندگان مایل به پرداخت بیشتر برای این آگهی های تبلیغاتی هستند، 62درصد از ناشران AMP از eCPM های بالاتر در صفحات AMP کسب درآمد خود بازدید می کنند. ما هیجان زده هستیم که این روند همچنان رشد می کند، زیرا پروژه AMP سرمایه گذاری های بیشتری را انجام می دهد آوردن سرعت AMP برای ساخت و ارائه تبلیغات در وب. پشتیبانی از مدل های موجود کسب و کار ناشر نیز یکی از جنبه های اصلی این پروژه است و از اوایل سال 2016، AMP از شبکه های پرداختی برای توسعه دهندگان وب در سایت های خود پشتیبانی می کند تا پایگاه مشترک خود را افزایش دهند.  

آینده AMP

  آینده برای AMP روشن است. فراتر از موفقیت توسعه دهندگان وب و وب سایت های تجارت الکترونیک، تعداد زیادی از روش های وب سایت برای استفاده از AMP، از جمله ترکیبی از AMP و برنامه های پیشرفته وب (PWA) و ایجاد یک سایت کامل در دستگاه ها با AMP دیده شده است. وبسایت هایی مانند Mynet PWA ها را ساخته اند که از صفحات AMP برای بهینه سازی توسعه استفاده می کنند و افزایش سرعت بارگذاری صفحات را تضمین می کند. دیگران، مانند Spiegel Daily یا Tasty.co تمام سایت خود را با استفاده از AMP ساخته اند تا از تجربه کاربری عالی در همه دستگاه ها اطمینان حاصل شود. برای ساخت صفحات صفحه نمایش بزرگ AMP آسان تر ما AMP Start را ایجاد کردیم، یک منبع برای قالب و اجزای آماده AMP به طور کامل طراحی شده است. هفته گذشته AMP شروع به انتشار قالب های تجارت الکترونیک جدید کرد که از سایت های نمایشگاه محصولات و تجارب خرده فروشی پشتیبانی می کردند. برای ساختن قالبهای بیشتر برای موارد استفاده از مجلات محلی و تجاری مجاز به زودی راه اندازی می شود.    ]]>

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©mehdi Abedi

Log in with your credentials

Forgot your details?