چگونگی کسب درآمد از وب سایت برای بسیاری از مردم، کسب درآمد آنلاین یک رویاست. اگر آنها بتوانند راهی برای کسب درآمد از وب سایت یا از طریق سرمایه گذاری آنلاین پیدا کنند، می توانند بر کارآفرینی تمرکز کنند ، زمان بیشتری با خانواده خود صرف ، و در نهایت کنترل زمان و زندگی خود باز در دست بگیرند . این کار یک رویا نیست ، هزاران نفر پول به صورت آنلاین  و از طریق وب سایت برای خود کسب درآمد کرده اند . در حال حاضر، این یک خبر خوب است. اکثر راهبردهای درآمد آنلاین ، پیچیده نیستند. مانند هر گونه سرمایه گذاری در کسب و کار، درآمد آنلاین شما طول می کشد تا رشد کند. شما باید تمایل داشته باشید که وقت و انرژی مورد نیاز برای کاشت و برداشت ایده خود صرف کنید . در اینجا چندین استراتژی واقع بینانه را برای شما بیان میکنیم : [caption id="attachment_827" align="aligncenter" width="300"]کسب درآمد از وب سایت کسب درآمد از وب سایت[/caption]

1- گوگل ادسنس ( Google Adsense )

اگر وبسایت های دیگر را مشاهده کرده باشید تبلیغات Google را در بعضی از آن ها مشاهده میشود. این تبلیغات در همه جا و به دلایلی قرار دارد. نه تنها آنها در هر وبسایت قابل تنظیم هستند بلکه می توانند زمانی که وب سایت شما یک مقدار ثابت ترافیک ایجاد می کند، برای شما سود آور باشد.
یکی از موارد شگفت انگیز  در مورد Google AdSense این است که تنظیم آن بسیار آسان است. اگر شما یک وبلاگ یا وب سایت دارید، می توانید برای خود یک حساب Google AdSense رایگان ثبت کنید. از آنجا که Google به شما یک کد منحصر بفرد می دهد که شما در وب سایت خود قرار می دهید. گوگل اطلاعات مورد نیاز خود را از آن تهیه میکند و به ردیابی نمایه های صفحه، ترافیک و درآمد از طرف شما میپردازد. هیچ نگهداری برای انجام این کار وجود ندارد، در صورتی که یک وبسایت داشته باشید، این امکان در دسترس شما قرار میگیرد. [caption id="attachment_825" align="aligncenter" width="300"]کسب درآمد از وب سایت کسب درآمد از وب سایت[/caption]

2- افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) و یا بازاریابی پورسانتی

اگر شما یک وب سایت دارید یا ایده هایی برای ساخت آن در سر می پرورانید ، می توانید به بازاریابی پورسانتی توجه کنید. با این نوع بازاریابی ، شما با مارک ها و کسب و کارها در محتوا وب سایت خود مشارکت می کنید. اگر به یک محصول یا خدمات اشاره کنید، و یا به آن محصول یا سرویس پیوند دهید که با استفاده از کد های منحصر به فردی که شما تعلق میگیرد وقتی که برای آن برنامه بازاریابی ثبت نام می کنید.هر زمانی که کسی از طریق پیوند شما یک محصول یا خدمات را خریداری می کند، هزینه ای دریافت میکنید .

3- مشاوره

راه دیگری برای کسب درآمد آنلاین از طریق مشاوره است. اگر در زمینه خاصی کارشناس هستید، می توانید به افرادی که اطلاعات شما را نیاز دارند مشاوره دهید و به ازای آن هزینه ای دریافت کنید. شما ممکن است فکر کنید که تخصص شما به اندازه کافی مهم نیست که به شرکت های بزرگ مشورت دهید، اما می توانید از نوع تخصص هایی که مردم ارائه میدهند و برای آن پول دریافت میکنند شگفت زده شوید.

4- برگزاری کلاس های آنلاین

اگر شما مهارت هایی دارید که می توانید به دیگران تدریس کنید، همچنین می توانید یک دوره کلاس به صورت آنلاین راه اندازی کنید. شما با یک سرچ ساده میتوانید دوره های آنلاینی را پیدا کنید که هر چیزی از آشپزی تا بازاریابی یا حتی نوشتن را آموزش می دهند.
[caption id="attachment_828" align="aligncenter" width="273"]کسب درآمد از وب سایت کسب درآمد از وب سایت[/caption]

 5- تولید پادکست (Podcasting)

راه دیگری برای کسب درآمد آنلاین از طرق تولید پادکست و انتشار آن به صورت اینترنتی است .

6- فروش اینترنتی کتاب

در حالیکه صنعت چاپ و نشر دچار رکود شده است ، امروزه می توانید کل دوره ، چاپ و نشر و بازاریابی یک کتاب را کامل به صورت آنلاین انجام دهید. وب سایت هایی به وجود آمده اند که برای شما فضای آپلود و چاپ کتاب خود را بدون گرفتن ناشر رسمی ایجاد کرده اند ، و حتی می توانید کتاب خود را در Amazon.com قراردهید تا مردم بتوانند آن را خریداری کنند.

7- Lead Sales

راه دیگری برای کسب درآمد در اینترنت با رهبری در فروش است . گام های اصلی که برای تکمیل کار به فروش نیاز دارید، شامل راه اندازی یک وب سایت ، گرفتن ترافیک در آن وب سایت و اطمینان از محصولاتی است که افراد حاضرند برای آن هزینه ای پرداخت کنند .     [caption id="attachment_826" align="aligncenter" width="300"]کسب درآمد از وب سایت Freelance[/caption]    

8- فعالیت به صورت Freelance

اگر مهارت و استعداد خلاق در زمینه نوشتن دارید، میتوانید با ایجاد محتوای آنلاین نیز کسب درآمد کنید.
کلید فریلنسر شدن ، شناختن یک توازن و برقراری ارتباط با افرادی است که ممکن است شما را استخدام کنند و ارائه مطالبی با کیفیت 100٪ بالاست. پیدا کرده شغل نوشتن در وب سایت هایی مانند Upwork.com بسیار آسان است.

9- پست های حمایتی

اگر شما یک وب سایت یا یک اکانت پر بازدید در رسانه های اجتماعی دارید، می توانید با قرار دادن پست های تبلیغاتی درآمد کسب کنید. اما چگونه این کار را انجام دهید؟ اساسا، شرکت ها حاضرند هزینه هایی به وبلاگ نویسان و افراد دارای پیج های پربازدید شبکه های اجتماعی برای تبلیغ محصولات و خدمات خود بپردازند . حال شما با در دست داشتن این 2 مورد راهی برای پول درآوردن دارید.

10- برگزاری وبینار ( Webinars )

آیا شما نیاز به ایده بیشتری برای کسب درآمد آنلاین دارید؟ استراتژی دیگری از استفاده از webinars برای فروش محصول ، خدمات یا دوره شماست. با یک وبینار، اساسا راهنمایی و مشاوره زیادی را به صورت رایگان ارائه می دهید – معمولا در یک برنامه زنده میتوانید چندین محصول یا خدمت را پرزنت کنید و آن هارا به فروش برسانید .

11-  YouTube

یوتیوب یک پلت فرم دیگر است که مردم برای کسب درآمد آنلاین در آن فعالیت میکنند. اگر یک کانال یوتیوب را دنبال میکنید که در آن هر موضوعی وجود دارد، و دارای تعداد زیادی عضو است از اشتراک گذاری ویدئو های خود پولی می گیرد.
آیا درآمد زیادی دارید؟ احتمالا نه. با این حال، می توانید کسب درآمد خود را از طریق یوتیوب با استفاده از شبکه تبلیغاتی خود یا گرفتن پست های تبلیغاتی شروع کنید. اگر به ساخت ویدئو علاقه دارید با راه اندازی یک کانال یوتیوب می توانید یک راه سرگرم کننده برای کسب درآمد برای خود ایجاد کنید.

12- ساخت انجمن های آنلاین

آخرین باری نیست که شما نیز می توانید با ایجاد یک انجمن آنلاین، درآمد کسب کنید، هرچند راهکارهای کسب درآمد که می توانید دنبال کنید، بسته به اهداف شما متفاوت است. برای مثال شما می توانید یک انجمن آنلاین ایجاد کنید و افرادی را در آن عضو کنید. شما حتی می توانید یک گروه فیس بوک ایجاد و از نفوذ خود در آنجا برای فروش و تبلیغ محصولات استفاده کنید.
 
 ]]>

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©mehdi Abedi

Log in with your credentials

Forgot your details?