تاثیر رتبه اول گوگل در رشد کسب کار

 
یک جک وجود داره که میگه ، ” کجا باید چیزی را که نمیخواهید مردم پیدا کنند دفن کنید ؟ “
جواب این جک صفحه دوم گوگل است .
مطمئنا، این موضوع خوشایندی نیست ولی همچنان حقیقت دارد. 75٪ از مردم هرگز در هنگام جستجو از صفحه گوگل عبور نمیکنند . این بدان معناست که اگر میخواهید به کسب و کار های آنلاین وارد شوید نباید در صفحه دوم، سوم یا چهارم قرار بگیرید. شما فقط نمیتوانید با کلیک و افزایش ترافیک با پرداخت هزینه سئو خود را بهبود ببخشید . و شما به ترافیک واقعی نیاز دارید زیرا 93 درصد از تجربیات آنلاین با سرچ در موتور های جستجو آغاز می شود. و شما به این ترافیک ارگانی نیاز دارید زیرا 93 درصد از تجارب آنلاین با یک موتور جستجو آغاز می شود. هر ماه بیش از 1 تریلیون جستجو انجام می شود ! یک حضور خوب در موتور های جستجوگرها باعث افزایش ورودی کابران به سایت شما میشود که میتواند طی سال های آینده به کسب و کار شما رونق دهد. اما به طور متوسط وب سایت ها توانایی قرار گرفتن در اولین صفحه Google با کلمات کلیدی قدرتمند را ندارند. در حال حاضر وب سایت های بی شماری بر روی کلمات کلیدی صنعت سرمایه گذاری کرده اند. و هزاران نفر از مقاله نویسان نیز در حال تلاش هستند تا در کلمات کلیدی رتبه خود را بالا ببرند . این بدان معنی است که بازار انباشته شده و این به نفع شما نیست . با این حال نباید ناامید شوید روش هایی وجود دارد که شما را در صفحه اول گوگل قرار میدهد.  

چرا به این زودیا نمیتونید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید

اگر شما در تلاش هستید تا در کلمات کلیدی محبوب مانند ” seo ” به صورت طبیعی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید باید این مورد بدونید که به این زودیا این اتفاق نمیفته . اگر تازه شروع کرده اید، به خاطر عمر دامنه و نداشتن سابقه باید زحمت بیشتری بکشید . و اگر نگاهی به نتایج و رتبه اول گوگل برای «راهنمای SEO » بندازید ، به سرعت متوجه خواهید شد که مشکل عمده شما چیست؟ [caption id="attachment_934" align="aligncenter" width="500"]رتبه اول گوگل رتبه اول گوگل[/caption] با مشاهده عکس بالا متوجه منظور من میشوید تعداد مقالات و نویسنده های این وب سایت کار را برای قرار گرفتن در صفحه اول برای هر کسی سخت میکند . مقوله بعدی تعداد لینک هایی است که به این وبسایت ها زده شده است به عنوان مثال سایت moz که در لینک اول قرار دارد 16 میلیون بک لینک دارد . [caption id="attachment_935" align="aligncenter" width="900"]رتبه اول گوگل رتبه اول گوگل[/caption]

1. با تولید مقالاتی در کلمات کلیدی محبوب شروع کنید

کلمات کلیدی به دو دسته تقسیم میشوند کوتاه و بلند . در اینجا یک مقایسه ساده برای توضیح این دو دسته وجود دارد: و مثال ساده و زیبای من: ‘head’ keyword = “راهنمای SEO” Long tail = “راهنمای جستجو برای کسب و کارهای کوچک 2017” هر یک از این کلمات ممکن است ترافیکی را برای سایت شما ارسال کند. با این حال ، کلید های طولانی تر در مجموع زمانی که شما در صفحه اول قرار میگیرید کاهش میدهد . اکثریت جستجوها را در Google کلمات طولانی  تشکیل می دهند.
شما باید این کلمات کلیدی با طول عمر را هدف قرار دهید زیرا آنها برای رتبه بندی راحت تر هستند. و این بدان معنی است که برای آنها معمولا زمان و پول کمتری قابل صرف کردن است.

هنوز از قدرت استراتژی های طولانی مدت شکایت دارید؟

اما آمازون 57٪ از فروش خود را از کلمات کلیدی بلند به دست اورده است.چطور؟ از آنجا که جستجوهای طولانی مدت در جستجوی اطلاعات بسیار دقیق هستند، در حالی که کلمات کلیدی کوتاه به طور کلی تر هستند.اگر شما می توانید اطلاعات خاص جستجوگر را به آنها بدهید، آنها به سمت کسب و کار خود سوق میدهید .در اینجا نمونه ای از SERP یک جستجوی کلیدی با کلمات طولانی به شما کمک می کند تا بدانید که چطور ممکن است برای رتبه بندی شما تاثیر گذار باشد .

2. برای اومدن در صفحه اول AdWords بخرید

3. مقالات بیشتری تولید کنید

مشکل یک استراتژی کلمات کلیدی با طول بلند چیست؟ شما نمی توانید یک دسته از کلمات کلیدی تصادفی را بر روی یک صفحه قرار دهید بدون هیچ ارتباطی با اون صفحه یا متن. شما هنوز هم باید بر روی یک یا دو کلمه کلیدی در پست خود تمرکز کنید . این بدان معنی است که شما باید مطالب زیادی بسازید!  این یک راز بزرگ نیست .
اگر محتوای بیشتری را بنویسید، در رتبه بندی وب سایت شما در گوگل تاثیر بسیار خوبی داره.
هرچه بیشتر بنویسید، صفحات بیشتری ایندکس می شوند و ترافیک بیشتری به سایت شما می رسد. اگر شما در حال نوشتن 5-10 پست در ماه هستید، هنوز کافی نیست. رقبای شما و رهبران در صفحات گوگل در هر ماه بالای 16 مقاله مینویسند.

شما میتوانید انتظار داشته باشید که رقیبتان با نوشتن مقالات کمتر به یک رهبر تبدیل شود؟

به هیچ وجه.
شما باید به تولید محتوا بپردازید با این فرض که وجودیت کسب و کارتان بستگی به آن دارد. و هیچ پست قدیمی در وبلاگ شما با 500 کلمه وجود نداشته باشد. همه چیز در صفحه اول Google بیش از 2000 کلمه است. این بدان معنی است که شما نیاز به نوشتن مطالب بیشتر و عمیق دارید که کاربران را از طریق حل مشکلاتشان به سمت سایت شما هدایت کند. این محتوا ها باید قابل اجرا و پر از تصاویر ، نمونه ها و دستورالعمل های گام به گام باشند. اگر شما الان به فکر شروع هستید باید کسی را استخدام کنید. خبر خوب این است که هزینه های بازاریابی محتوا 62٪ کمتر از سایر رسانه های بازاریابی است.  اگر می خواهید در رتبه بندی کلمات کلیدی بالا باشید شما نیاز به تولید محتوای با ارزش و منحصر به فرد دارید .
تمامی موارد ذکر شده در مقاله بالا به شما کمک میکند که ارزش قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و نحوه اومدن به این صفحه را بفهمید. برای یادگیری مطالب دیگر ما را مطالعه کنید .
 
 
]]>

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©mehdi Abedi

Log in with your credentials

Forgot your details?