بهینه سازی استراتژی دیجیتال سازمان شما صاحبان وب سایت. اگر میخواهید یک حضور خوب در فضای مجازی داشته باشید، باید ساعت ها وقت به آن اختصاص دهید ، و دقیقا کشف کنید که باید از کجا شروع کنید. بنابراین شما یک وب سایت دارید یا قصد دارید یک وب سایت راه اندازی کنید؟ با یک سری نکات کلیدی ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که وب سایت شما در دراز مدت موفق خواهد بود.  

به آنچه که از وب سایت می خواهید و آنچه که احتیاج ضروری شماست با دقت توجه کنید

  به عنوان اولویت اصلی – وب سایت شما برای چه کاری بوجود آمده است؟ در مورد آنچه که می خواهید وب سایت شما ارائه دهد برای خود روشن سازی کنید ، هدف اصلی شما چیست؟ وب سایت چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند ؟ چگونه می خواهید مزایا و ارزش افزوده آن را اندازه گیری کنید؟ این ها موارد مهمی هستند. و حتی زمانی که وب سایت ساخته شده است، می توانید با این سؤالات ساده خود را به چالش بکشید .  

برنامه ریزی ، برنامه ریزی و حتی باز هم برنامه ریزی

  ساخت یک وبسایت با فوندانسیون صحیح ، هدفمند ، اطلاعاتی غنی و سئو متمرکز، وقت زیادی می برد و ملزم به صرف کار و تلاش زیادی است و در نهایت به پول می رسد. به عنوان نگهبانی برای وب سایت تان، کار شما این است که اطمینان حاصل کنید تمام اهداف و اهداف بلند مدت خود را برآورده کرده اید، پیشرفت ها و اصلاحات به سرعت اجرا می شوند و سیستم در حال انتظار انجام کار یا برآورده شدن دستور کارش است. با بزرگتر شدن پروژه های تجارت الکترونیک و برنامه های کاربردی تحت وب، اهمیت برنامه ریزی به صورت نمادین افزایش می یابد. معمولا وب سایت با سیستم های داخلی بیشتر ارتباط برقرار می کند و به دیگر بخش ها آسیب می رساند و به طور کلی وزن آن را بیش از پیش افزایش می دهد. اهمیت معرفی و بهبود برنامه ریزی شده با عدم وجود آن قابل مقایسه نیست. اضافه کردن امکانات بیشتر اگر با تحقیق و برنامه ریزی صحیح انجام نشود معمولا باعث ایجاد مشکلات بیشتر می شود. این ارزشمند است که سرمایه گذاری در یک راه حل مناسب برای مدیریت پروژه (به صورت آفلاین مانند MS Project / OmniOutliner یا آنلاین مانند Basecamp ) این سیستم ها به شما کمک می کند تا برنامه های کاری، زمان بندی ها و تاریخ های تحویل را دقیق تر برنامه ریزی کنید.

مشخصات وب سایت

مشخصات وب سایت کامل و دقیق را بنویسید. دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد، اما دو اصلی وجود دارد که تضمین می کند آنچه را که می خواهید دریافت کنید و نتایج ارائه شده توسط تمام طرفین قابل باشد . این نیز به شما کمک خواهد کرد که در مورد تمام تفاوت های ظریف پروژه خود فکر کنید – هنگامی که تصمیم به داشتن یک دیدگاه بهتر می گیرید، چشمه ی خلاقیت شما می جوشد. اغلب، تنها در هنگام نوشتن مشخصات وب سایت کامل شما متوجه شدید، “وای ، من انگار جدا نیاز دارم که وب سایتم به به فقدان مالیات بر ارزش افزوده بر صادرات بین المللی رسیدگی کند” و مواردی مثل این. نوشتن یک مشخصات دقیق از کارکرد وب سایت خوب است و باعث می شود در آخر ماجرا به یک صاحب وب سایت خوشحال و یک مجری توسعه دهنده ی راضی برسیم.

آماده سازی کپی و عکس ها زمان بر است

  محتوای وب سایت شما نباید قبل از فکر کردن تولید شود . در روش و کلاس ما محتوای اولیه را در ابتدای پروژه وب در نظر می گیریم، و این بخشی جدایی ناپذیر از فرایند طراحی ما است، که بر روی ظاهر و احساس، عملکرد و ساختار و نقشه سایت تأثیر می گذارد. بنابراین اگر شما با ما کار کنید، کارتان به در دقیقه نود تصمیم گرفتن میکشد. ما معتقدیم که محتوا می تواند یک وب سایت را بسازد یا نابود کند. ایجاد یک کپی جالب و به خوبی نوشته شده یک مهارت است. اگر  ازمهارت یا زمان لازم برای انجام این کار را برخوردار نیستید، این کار را به یک حرفه ای بپردازید تا او این کار را برای شما انجام دهد. این اغلب ناحیه ای است که مشتریان فکر می کنند که می توانند برخی هزینه ها را کاهش دهند و خودشان مسئولیت را انجام دهند – و اغلب نتیجه نهایی بسیار واضح است. کپی کنندگان خیلی گران نیستند و کار به نسبت بهتری از شما را انجام خواهند داد! به طور مشابه، عکاسی خوب برای یک وب سایت خوب ضروری است. به جای استفاده از دوربین بر روی تلفن همراه خود، یک حرفه ای برای پرداختن به برخی از تصاویر استخدام کنید.  

صاحبان وب سایت با موتورهای جستجو دوست باشید

در سال های اخیر، رویکردهای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بسیار تغییر کرده است. جادوگر یا همان گوگل (خوشبختانه) در برابر خطرات ناشی از کلمات کلیدی لود شده در وب سایت های ما ظاهر شده است و گوگل بک لینک ها را نیز چک و بررسی میکند. پس چه کاری می توانید انجام دهید؟ SEO چیزی را از یک هنر تاریک باقی می گذارد، و اگر شما در مورد آن جدی هستید، لازم است یک SEObudget جداگانه داشته باشید و یک متخصص معتبر را برای کمک در استراتژی اختصاصی به کار گیرید. با این حال، تعدادی مواردی  که می توانید برای کمک به خود انجام دهید در زیر آورده شده است:

داشتن ساختارهای تمیز و پاک

اطمینان حاصل کنید که خانه شما در نظم و ترتیب قرار دارد . برای موتورهای جستجو داشتن ساختارهای تمیز و پاک با عناوین صفحه متناسب بسیار ضروری و جذاب است. محتوای شما را دوست دارم حس عمیقی دارد، اما اگر محتوای شما جالب و مفید باشد، مردم نیز می خواهند آن را بخوانند. همکاریبا یک شرکت خدمات وب ضعیف برای مهندسی صدها یا هزاران لینک مجازی مصنوعی از سایت های ساخته شده ممکن است به رتبه بندی صفحات شما صدمه وارد کند، اما لینک های آلی با کیفیت [caption id="attachment_1148" align="alignleft" width="300"]صاحبان وب سایت صاحبان وب سایت[/caption] خوب هنوز بهترین راه برای بهبود وضعیت شما با موتورهای جستجو هستند.

رسانه های اجتماعی

گفتن این مطلب آسان تر از انجام آن است؟ شاید، اما این روند با پیگیری های مرتبط با سایر فعالیت های مربوط به این داستان شروع می شود. در یک محیط محدود کار نکنید – به سایت های دیگر نیز کمک کنید، مطمئن شوید که رسانه های اجتماعی شما کاربران را به سایت اصلی شما نیز مرتبط و در آن ثبت نام می کند، نام شرکت های دیگر را بررسی کنید و آنها به زودی بازخورد متقابل خواهند داد.

همیشه سایت را تازه و به روز نگه دارید

ساخت اولیه یک وب سایت کار هیجان انگیزی است و منابع زیادی را به کار می گیرد. با این حال شما نباید فراموش کنید که این وب سایت در حال حاضر سخنگوی شما در جهان است – شما باید به حفظ سرعت جریان حرکت و تولید محتوای جدیدتان توجه داشته باشید. نه تنها برای اهداف موتور جستجو، بلکه همچنین برای حفظ مشتریانی که به شما باز می گردند. آنها علاقه مند خواهند بود تا ببینند چه کار می کنید، چه محصولات و خدمات جدیدی ارائه می دهید و چگونه می توانید آنها را در بهبود / گسترش / رسیدن به احتیاجاتشان بیشتر کمک کنید. بنابراین کار خود را برای اطمینان از اینکه محتوا به صورت ماهانه با رعایت حداقل مطلق بارگزاری می شود، در نظر بگیرید. این کار در طولانی مدت بسیار ارزشمند خواهد بود.

هیچ چیز برای همیشه باقی نمی ماند.

تقریبا همه چیزیک عمر مفید مفید دارد ، به ویژه در عصر تکنولوژی سرعت تغییر بسیار بالا است، که در آن پیشرفت های تکنولوژیکی به این معنی است که بهبود می تواند ، به سرعت و با اثر فراگیر انجام شود. بنابراین شما باید در نظر داشته باشید که وب سایت شما همیشه در عمر مفید خود باشد. اکنون ممکن است در 3 سال متفاوت باشدر یک بازه زمانی سه ساله ممکن است مفهوم ممکن ها عوض شود. آنچه در حال حاضر تمام توانایی و انرژی ها بر آن متمرکز است به سرعت قدیمی شده و جای خود را به مفاهیم دیگر می دهد. شما باید به طور مستمر در حال تکامل باشید. لازم به ذکر است که وب سایت ها عموما بین 3 تا 5 سال عمر دارند.  

تماس خود را با شرکت خدمات دهنده وب سایتتان حفظ کنید

  همانطور که در مورد آن صحبت کرده ایم، دنیای وب به سرعت رو به جلو در حال حرکت است. حتی قدیمی های عرصه  صنعت تلاش می کنند تا با پیشرفت های اخیر همکاری کنند. این چیزی است که موضوع را بسیار هیجان انگیز می سازد! با این حال، مگر اینکه شما در فضای وب زندگی کنید و وب را نفس بکشید، که شانس پیشرفت در عرصه وب و همگام شدن با تغییرات آن را داشته باشید ، در غیر این صورت سرعت تغییرات از شما پیشی خواهد گرفت. اگر شما با یک شرکت خدمات دهنده وب خوب ارتباط برقرار کنید، آنها مسئولیت نگه داشتن شما را در حلقه در بر عهده می گیرند. بنابراین اگر شما از طرف شرکتی دعوت به جلسه ای شدید یا پیامی تلفنی مبنی بر درخواست گفتگوی حضوری داشتید، تصور نکنید که شرکت خدمات وب شما در تلاش است تا از شما پول بیشتری دریافت کند. به عنوان یک قاعده، ما یک گروه دوستانه هستیم و دوست داریم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم – ممکن است ما فقط به یک ابزار جذاب برای وب سایت شما بر خورده باشیم. بنابراین تلفن را جواب دهید. چه کسی می داند چه پیش می آید.  ]]>

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©mehdi Abedi

Log in with your credentials

Forgot your details?