آنچه در این مقاله میخوانید : مباحث پیرامون ابزارهای سئو می باشد. این مقاله سری سوم و آخر راهکار های سئو است که به دنبال مقاله های : روشهای بی اثر سئو بر اساس الگوریتم های سال 2018 گوگل بهبود سئو (SEO) سایت از طریق گوگل   در مجموع این سه مقاله تلاش کرده ایم که ذهنیت شاملی از مبحث سئو و باید ها و نباید هایش را برایتان معرفی و باز کنیم. مطالبی که مطالعه فرمودید و در ادامه میفرمایید ، راهکار هایی هستند که توسط حرفه ای ها و متخصصین این رسته استفاده میشوند. ما نیز در آمدیا به این اصول پایبندیم و از آنها در سرویس دادن هرچه بهتر به مشتریانمان بهره می گیریم.   و ادامه ی ماجرا  

ساخت بک لینک

علیرغم آنچه ممکن است تا کنون شنیده باشید، ایجاد لینک ها هنوز برای رتبه بندی های خوب  ، بسیار مهم است. [caption id="attachment_1063" align="aligncenter" width="370"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption] به گفته گوگل، لینک ها هنوز رتبه اول را در رتبه بندی جستجو قرار می دهند. گری الیس، رئیس خوشبختی در گوگل، می گوید: “رتبه بندی بدون لینک واقعا، واقعا سخت است.” آنچه که تغییر کرده است این است که اگر می خواهید نتایج خوبی داشته باشید باید بک لینک ایجاد کنید. لینک های کم کیفیت که به راحتی اسپم شده اند مانند :  نظرات وبلاگ، لینک های پرداخت شده و غیره ؛ به نظر نمی رسد که دیگر کارایی داشته باشند و می توانند فعالانه به سایت شما آسیب برسانند. از سوی دیگر، لینک هایی که از طریق محتوای با کیفیت بالا، تبلیغات و بازاریابی تحت تأثیر قرار می گیرند، بی خطر و بسیار موثر هستند.  

گزارش دهی و تجزیه و تحلیل

  بخش مهمی از فرایند سئو استفاده از اطلاعات فراهم آمده توسط سیستم گزارش دهی و تجزیه و تحلیل است که برای بهبود استراتژی های بازاریابی ضرورت دارد .  با راه اندازی یک پلت فرم تجزیه و تحلیل برای ردیابی رویدادهای ماکرو و میکرو در وبسایت تان ، شما می توانید سفر مشتری خود را از منظر فروش و بازاریابی خود درک کنید. به عنوان مثال، چه محتوایی واقعا به مشتری شما درخواست کرد؟ کدام بخش از وب سایت بیشترین مسائل UX را داشت؟ کدام صفحه حداقل (یا بیشترین) بازدید کرد، و چرا؟  

الف) استودیوی داده

داشتن توانایی اتصال داده های آنلاین به داده های آفلاین برای مشاهده یک نما  360 کامل از نحوه عملکرد محتوا و بازاریابی. یک ابزار عالی برای کمک به شما در انجام این کار،  Google Datastudio  است که به شما کمک می کند داده ها را از منابع مختلف (رتبه بندی، ترافیک، داده های تبدیل) به صورت یک رابط واحد جمع آوری کنید. شما حتی می توانید اطلاعات خود را به صورت داخلی یا با مشتریان به اشتراک بگذارید. مهمتر از همه، این معیارها می تواند به شما در تعیین تاثیرات استراتژی SEO کمک کند یا اینکه به شما نشان دهد در چه شرایطی نیاز به تغییر تاکتیک دارید. در این مسیر  ، همیشه به دنبال نگاه کردن به آنچه رقبا خود را انجام می دهند، و اینکه چگونه کار می کند. چه تکنیک هایی استفاده می کنند؟ چگونه آنها رویکرد خود را تغییر دادند؟ چه اتفاقی می افتد؟ نیز باشید.  

ب) ماشین  Wayback

یک ابزار عالی دیگر برای دیدن مسیر تغییرات رقیبان شما Wayback Machine است که اجازه می دهد تا بازاریابان به petabytes  صفحات وب آرشیو دسترسی داشته باشند . با تکمیل پایگاه داده وسیعی از Wayback Machine، می توانید تکامل نام تجاری رقیب خود و حضوراو در وب را با توجه به عواملی مانند تغییر در طراحی UX و یا تفاوت در کپی از یک نسخه وب به بعد پیگیری کنید .

مستقل از رقبا عمل کنید

با این حال، شما نباید چیزی را فقط به این دلیل که رقیب شما این کار را انجام می دهد، انجام دهید، چه اینکه یک وب سایت خاص را طراحی کنید یا از کپی یا تصاویر خاص استفاده کنید. این به ویژه برای وب سایت های بزرگتر مثل آمازون، که دارای موتورهای جستجو بسیار بیشتر صدق میکند، . به لطف کارکنان متعدد و بسیار کارآمد، آنها می توانند تغییرات کوچکی را لحاظ کرده و نتایج را با درجه بالایی از دقت اندازه گیری کنند. اگر Wayback Machine  به درستی استفاده شود، میتواند درس های بسیار جالبی برای ارائه به هر شرکت داشته باشد.  به دو تصویر زیر که با عنوان بوکس در پایین صفحه اورده شده اند دقت کنید .  تصویر بالا، صفحه اصلی عنوان Title از Wayback Machine است، حدود سال 2007، در حالی که پایینترین صفحه نمایش یک Screengrab از سال 2018 است. [caption id="attachment_1064" align="aligncenter" width="444"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption]

منبع

[caption id="attachment_1065" align="aligncenter" width="418"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption]

منبع

تفاوت بسیار روشن است. در سال 2007، طرح وب بسیار مبهم و شلوغ بود، با ستون های فرعی کوچک در حالی که برخی از تصاویر کوچک و در عناوین روزانه تبلیغات ناخوانا  به نظر می رسد.   در سال 2018، تجربه کاربر بسیار ساده تر است. بازدیدکنندگان با یک نوار کناری روشن و آسان برای استفاده در بالای صفحه، برچسب هایی با عنوان “دستکش”، “کیسه های پانچ” و بسیاری موارد دیگر برچسب زده شده اند. در سایز  بزرگ، تصویر کشویی در مرکز جایگزین تبلیغات کوچک و قابل توجهی از سال 2007 می شود، که به خریداران امکان می دهد دقیقا همان چیزی را که در بازار است، ببیند. وبسایت جدید تقریبا مینیمالیستی است، با قالب قبلی اشتباه گرفته شده و تقریبا هرج و مرج از بین می رود.

بهترین شیوه مشاهده تغییرات

واضح است که عنوان زمانی طولانی را طی کرده که به UX  تبدیل شود ، تغییرات خود را آزمایش می کند و در نهایت به طراحی جدید و ساده تر می پردازد. با این حال، احتمال دارد بسیاری از آزمایش ها، طراحی ها و طراحی مجدد در این فرآیند قرار داده شده ، و این تغییرات که وقتی آنها را از طریق Wayback Machine پیگیری می کنید روشن و واضح می نمایند. استراتژیست تغییرات خود باشید ، به طور کامل آن را آزمایش کنید و بررسی کنید که چگونه وب سایت های رقبا با Wayback Machine تکامل یافته اند.  

بهینه سازی فنی

  SEO ها و راهنمایی های محتوا به کنار، کاملا ضروری است که یک وبسایت جامع داشته باشیم، بدون اینکه نگران باشیم ممکن است یک مساله فنی بوجود آید. با این حال ، در اینجا چند راهنمایی و تکنیک برای کمک به اطمینان از اینکه وب سایت در وضعیت متعادلی قرار بگیرد آورده ایم.

الف) تغییر به HTTPS

[caption id="attachment_1066" align="aligncenter" width="365"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption] در ابتدای کار این لطف را در حق خود بکنید  و پروتکل وب سایت تان را به  HTTPS تغییر دهید، معمولترین و آخرین نسخه پروتکل HTTP،. HTTPS نسخه امن HTTP است. این بهترین شیوه ای است که به وب سایت شما کمک می کند سئو خود را افزایش دهد، امنیت خود را حفظ کند، و برای احزاب بدخواه نفوذ و سواستفاده از وب سایت شما را سخت تر است.

یک فرایند چند مرحله ای

به این ترتیب حرف انتقال به HTTPS ساده تر از انجام دادن ان است و نیاز به یک فرایند چند مرحله ای دارد. هنگامی که اقیانوس اطلس، یک سازمان رسانه ای بسیار محتاط و معتبر، تصمیم گرفت تا در اوایل سال 2016 به HTTPS حرکت کند، انتقال بسیار پیچیده بود. اولا محتوا باید به صورت جداگانه اسکن شود، سپس آن را حمل و بررسی و برای سازگاری بررسی شود. این فرایند با تبلیغات انجام شد و هنگامی که سازگاری و امنیت تضمین شد، وب سایت به آرامی به منظور محافظت در برابر ترافیک و اشتباهات پیش بینی نشده، شروع به کار کرد. اگر شما یک سازمان کوچکتر هستید، فرایند شما احتمالا کمتر سختگیرانه یا وقت گیر خواهد بود. به همين دليل انتقال به  HTTPS  ضرورتي در دنياي تهديد امنيت سايبري دارد و نيازهاي SEM و جستجوگري را افزايش ميدهد.  

ب) AMP  برای موبایل

  AMP، یا صفحات سریع موبایل، به عنوان یک ابتکاربازپخش گوگل آغاز شد تا ناشران بتوانند به راحتی محتوای پاسخگو، بهینه سازی شده با تلفن همراه را ایجاد کنند. [caption id="attachment_1067" align="aligncenter" width="424"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption]   AMP  به عنوان یک راه سریع برای ارائه محتوا در دستگاه های تلفن همراه مانند گوشی های هوشمند و تبلت، پیش بینی شده است. AMP ترکیبی از سه جزء است:
  • تگ های HTML که به کمک الگوهای رایج وب تبدیل می شوند.
  •  AMP JS، یک کتابخانه است که بارگذاری منابع و بهترین شیوه های لازم برای رندر سریع را مدیریت می کند.
  • حافظه  AMP، یک شبکه تحویل محتوا است که هر دو محتویات را بارگیری می کند و سرعت را تضمین می کند.
 

ج) پول هایتان را برای Crawlers بودجه بندی کنید

برای اطمینان از اینکه Google صفحات مورد نظر خود را کرول کند و نه صفحاتی که در فهرست آن ظاهر می شود، به خریدن برنامه هایی مانند Deep Crawl یا Boating اقدام کنید. این برنامه های کرولر شبیه به کرولرهای گوگل هستند و به شما یک مرور کلی از نحوه عملکرد صفحه خود در رتبه بندی های SEO را می دهد.  

Deep Crawl

  احتمالا جامع ترین ابزار موجود در بازار امروز است، Deep Crawl  معادل یک امتحان فیزیکی برای وب سایت شما است، چک کردن امنیت و سلامت SEO در یک بازار به طور فزاینده ای شلوغ را بر عهده می گیرد. به طور خلاصه، Deep Crawl  شما را با چک لیست لازم بهبود و خطاها، مانند محتوای تکراری، صفحات شکسته، عناوین ناقص، توصیف و فراداده تجهیز می کند .

Botify

  یک خزنده مبتنی بر cloud که قبلا اسم های بزرگی مانند Expedia، eBay و BlaBla Car را امضا کرده است، Booting  یکی از قوی ترین خزنده ها است که امروز در دسترس است(یکی از بهترین ابزارهای سئو شناخته شده) ، قسمتی از الگوریتم های مخفی خود گوگل است. تنها Booting قادر به بررسی اینکه آیا Google صفحه شما را خالی کرده است یا خیر همچنین می تواند پیشنهاداتی در مورد چگونگی بازسازی وب سایت ها و نقشه های سایت برای بهینه سازی صفحه وب خود را برای خزنده های گوگل ارائه دهد. با این حال، حتی با کارکرد های متنوع و سرعت خزیدن سریع، معایب Bothing در این است که می تواند گران باشد: طرح های اولیه با حدود 500 دلار آغاز می شود. در هر ماه، در حالی که گزینه های بزرگتر برای شرکت های بزرگ می تواند تا 10،000 دلار در سال باشد. [caption id="attachment_1068" align="aligncenter" width="418"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption]

د) نشانه های معنایی خود را درست کنید

  برای کمک به گوگل در درک اطلاعات خود و یا نشان دادن کارت های وب سایت و جستجوی صوتی خود، باید اطمینان حاصل کنید که نشانه های معنایی شما صحیح هستند. نشانه های معنایی اساسا تگ های HTML هستند که می توانند تاکیدی بر اطلاعات کلیدی در وب سایت شما باشند. به عنوان مثال، یک تگ عنوان (H1) می تواند به یک خزنده کمک کند تا دقیقا همان چیزی را که محتوای شما در آن درک می کند، درک کند. اگر شما “پنج مقصد تعطیلات در اروپای شرقی” را با H1 برچسب گذاری کنید، یک خزنده می داند که پست وبلاگ خود را در دسته های مربوطه مانند تعطیلات و سفرهای اروپای شرقی مرور کند. به طور خلاصه، نشانه های معنایی خود را ویرایش کنید تا اطلاعات و اطلاعات خود را به همان اندازه دقیق تر نشان دهند.  

ه) خطاهای 404 را اصلاح کنید

  هیچ چیز رتبه بندی جستجو وب سایت شما را سریعتر از یک خطای 404 غرق نخواهد کرد، زمانی که یک موتور جستجو نمی تواند صفحه وب دلخواه را پیدا کند و منجر به پایان کار شود. این به نفع شماست که این صفحات شکسته یا گمشده را رفع کنید و مجددا به کاربران خود بپیوندید. هر کدام از پلتفرمی که استفاده می کنید، گوگل آنالیتیک یا اوراکل است، نگاهی به تعداد بازدیدهای صفحه برای صفحه 404 خود خواهید داشت. سپس URL را به عنوان ابعاد ثانویه اضافه کنید و اول بزرگترین تهدید ها را حل و فصل کنید. به این ترتیب، می توانید UX را افزایش دهید و هر لینک ورودی از آن صفحات را دوباره دریافت کنید. [caption id="attachment_1073" align="aligncenter" width="412"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption]

و)  مرورگر وب و پلاگین های وردپرس

  برای ساده تر شدن کار ، تعدادی از مرورگر وب و افزونه های وردپرس وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. ما چند عدد از آنها را همراه با شرح مختصری از قابلیت ها و کاربردهای رایج آنها در زیر آورده ایم .  

Redirection by WordPress

یک پلاگین آسان که به صورت یکپارچه در رابط کاربری وردپرس شما ادغام شده است، Redirection به شما امکان می دهد تا خطا 404 و301 را هدایت و پیگیری کنید و به طور کلی وب سایت خود را متناسب و کارآمد نگه دارید. این خصوصا برای کسانی که صفحات وب خود را از یک سایت به مکان دیگر یا تغییرات دایرکتوری می برند مفید است.  

Canonical

  این پلاگین در حال مدیریت سندیکای محتوا است، که اساسا اجازه می دهد سایر وبلاگ ها کار خود را (مشابه با حق رای دادن) بدون آسیب رساندن رتبه بندی وب سایت شما به سادگی با اضافه کردن tag = relational = canonical.You انجام دهند.  می توانید نام تجاری و محتوا خود را در وب و چندین خروجی، حصول اطمینان از دسترسی بیشتر و مخاطبان بزرگ بدون آسیب رساندن نتایج جستجوی دریافت کنید.  

Ultimate Nofollow

  این پلاگین ساده و آسان برای استفاده خودکار نیز یکی دیگر از ابزارهای سئو است و به طور خودکار `rel = nofollow` و` target = _blank` را در hyperlinks خود قرار می دهد که خزنده های جستجو را آگاهی می دهد. به این ترتیب شما به طور تصادفی رتبه بندی صفحات دیگر را به سادگی با لینک دادن به آنها افزایش نخواهید داد. ، یا قربانی سقوط به صفحه نمایش یا هرزنامه مرتبط با لینک نمی شوید.  

SEOQuake

  افزونه برای مرورگر شما، وردپرس، SEOQuake به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت و بدون در نظر گرفتن ویژگی های SEO هر وب سایت بدون باز کردن برنامه های اضافی آن را ارزیابی کنند. شما می توانید سلامت SEO خودتان را حساب کنید، معیارهای SEO را برای تعدادی از صفحات مقایسه کنید، و هر لینک خارجی و داخلی را در هر صفحه وب مشخص کنید.  

ابزارهای سئو ( فهرست های محلی )

  در دوران دیجیتال، فراموش کردن این که مردم هنوز از فروشگاه های فیزیکی و موسسات بازدید می کنند آسان است. درست است که آنها ممکن است از منابع آنلاین برای تحقیق استفاده کنند، اما تجارت عظیم هنوز در زندگی واقعی انجام می شود. اگر شما یک کسب و کار آجر و ملات دارید، اگر می خواهید سودآور باشید، نمی توانید به جستجوگرهای محلی و لیست ها بی توجه باشید.  

الف) فهرست های تان را اصلاح کنید

  با وجود اینکه موتورهای جستجو مانند گوگل و یا بینگ قدرتمند هستند، باز هنوز هم نمی توانند همزمان در همه جا حضور داشته باشند ، و به اطلاعات کامل از منابع محلی ، بر روی زمین ، جمع آوری و ارسال اطلاعات مربوطه برای کسب و کار منطقه اتکا کنند . این گردانندگان بخش زیادی از کارهای ساختمانی را انجام می دهند، اطلاعات را از دایرکتوری های فیزیکی (مانند صفحات زرد) و یا ثبت نام کسب و کار اسکن می کنند.

به طور خلاصه

موتورهای جستجوی بزرگتر به این جمع کننده های داده تکیه می کنند تا شکاف های موجود موجود در پایگاه داده های خود را پر کنند و همچنین به منظور اطمینان از این که واقعیت ها به روز می شوند،توسط ابزارهای سئو بررسی می شوند. با این حال، زمانی که جمعگران اطلاعات جمع آوری شده از گذشته را جمع آوری می کنند، مشکلی پیش می آید که یک موتور جستجو مانند گوگل یا بینگ را برای فهرست اطلاعات اشتباه، مثل یک آدرس قدیمی برای کسب و کار شما و یا یک شماره تلفنی قطع شده دچار مشکل می کند. [caption id="attachment_1069" align="aligncenter" width="410"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption]   به همین دلیل مهم است که اطمینان حاصل شود که اطلاعات فیزیکی شما تا حد ممکن به روز است.

سرویس Google My Business

اولین قدم شناسایی هر گونه اطلاعات منسوخ  ، که ممکن است خارج از رده باشند است. از آنجا که گوگل بزرگترین موتور جستجو است، با سرویس Google My Business، سرویس رایگان فهرست کردن است شروع کنید، و بر اساس آن داده هایتان را به روزرسانی کنید. اطمینان حاصل کنید که جزئیات مهم مانند مکان های اضافی، آخرین ساعتهای باز، و فرم های پرداخت قابل قبول باشند .

سرویس های مدیریت دایرکتوری

سپس از یک سرویس مدیریت دایرکتوری محلی استفاده کنید که کار دشواری و ناامید کننده اسکن کردن دایرکتوری های بی شماری محلی، ارتباط برقرار کردن با جمع کننده داده ها و اصلاح هر گونه اطلاعات قدیمی را انجام می دهد. بهترین آنها عبارتند از Moz Local و Yext، که می تواند به شما در اجتناب از هر گونه اختلاف چشمگیر که می تواند به درآمد شما آسیب برساند یا حتی بدتر، کلاهبرداری از الگوریتم های گوگل کمک کند. بعد، از سرویس مدیریت دایرکتوری خود استفاده کنید تا حداقل برخی از خدمات عمده جمع آوری اطلاعات را تجربه کنید. در حالی که این شرکت ها از نظر موقعیت مکانی متفاوت هستند، برخی از نام های بزرگ Infogroup، Acxiom و Localeze هستند که همه آنها اطلاعات میلیون ها لیست کسب و کار را به موتورهای جستجوی بزرگ ارائه می دهند.   از آن به بعد، لیست های جستجو محلی باید با دقت و به طور خودکار توسط سرویس مدیریت شما به روز شود.  

ب) سئو فنی محلی

  استفاده از سئو های فنی برای موتورهای جستجو محلی یک روند مشابه وآشنا است. شما ممکن است نقطه بهینه سازی برای موتورهای جستجوی محلی را مورد سوال قرار دهید، به خصوص با توجه به تسلط بدون شک گوگل در چشم انداز جستجو. با این حال، موتورهای جستجوی محلی هنوز بسیار مفید هستند. پس از همه، اگر شما یک مؤسسه جسمی، آجر و ملات هستید، از بازدیدهای در فروشگاه لذت زیادی خواهید برد.

تکنیک های مفید برای بهینه سازی سئوهای محلی

در اینجا برخی از شرایط و تکنیک های مفید  برای اطمینان از اینکه کسب و کارتان را برای سئوهای محلی بهینه سازی شده است، وجود دارد: ابتدا متوجه شوید که نشانه گذاری طرح یکی از قوی ترین و کمترین بخش های جستجوگر امروز است. طرحواره اساسا مختصات مختصری از داده است که می تواند اطلاعات اضافی را برای جستجو کاربران و موتورهای جستجو ارائه دهد. از همه مهمتر، نشانه های طرحواره نیازی به برنامه نویسی اضافی ندارند و می توانند از طریق Schema.org، یک همکاری نادر بین Google، Yahoo و Bing قرار گیرند. در مورد مثال زیر، طرح ارائه اطلاعات اضافی در مورد ساعت ، محل، اطلاعات عمومی و … آورده شده است: [caption id="attachment_1071" align="aligncenter" width="299"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption] همانطور که می بینید، طرح یک بازی تعویض می باشد: شما می توانید سایت خود را در Google قابل رویت تر ببینید و به سرعت اطلاعات مفیدی را برای کاربران سودمندتان اضافه کنید ( به کمک ابزارهای سئو ) . اگر می خواهید یک قدم جلوتر بروید، همچنین می توانید یک تزریق JSON (Javascript Object Notation) را از طریق مدیریت گوگل تگ کنید. JSON یک شکل از اطلاعات است که به راحتی توسط انسان و هوش مصنوعی به طور یکسان خوانده می شود و برای هر کسی که تا به حال از C ++، جاوا اسکریپت، پایتون و دیگر موارد استفاده کرده آشنا است.
ترکیب طرح و JSON
با استفاده از گوگل برچسب مدیریت، ترکیب طرح و JSON با هم به منظور تقویت قدرت طرح ، که در نتیجه CTR و دید قابل توجهی، بدون نیاز به صرف وقت با ارزش و خطوط کد آسان می شود. که بدیهی است ، منحنی یادگیری برای افرادی که با جاوا اسکریپت یا یک زبان برنامه نویسی دیگر آشنا نیستند، منحنی طولانی است اما زمانی که در محل قرار می گیرد، تزریق JSON می تواند به راحتی و کار را انجام داده و داده های ساختاری را جایگزین کند. [caption id="attachment_1072" align="aligncenter" width="400"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption]

Guest Posting

  وبلاگ نویسی مهمان یک شیوه استفاده شده توسط وبلاگ نویسان برای افزایش ترافیک وبلاگ است که در آن پست های ارسالی را در وبلاگ دیگر منتشر می کنند. چند سال پیش این روش به دلیل محتوای هرزنامه و لینک های پرداخت شده، مرده بود. با این حال، این دیگر درست نیست. تا زمانی که پست وبلاگ دارای محتوای اصلی و با کیفیت بالا نباشد ، Google  شما را مجازات نخواهد دانست. فقط مطمئن شوید که از محتوای تکراری و کپی اجتناب کنید. [caption id="attachment_1078" align="alignright" width="300"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption] کلیدی برای ساخت یک وبلاگ برای رتبه بندی بالاتر، داشتن یک توازن در دامنه شما و ایجاد پست های وبلاگ شما در این موضوع است.  به جای یک موضوع وسیع یک دامنه خاص را انتخاب کنید و آن را پیش ببرید. تبدیل شدن به یک متخصص در آن دامنه به مراتب کار آسان تری است.

دو راه برای انجام این کار

اگر شما یک وبلاگ نویس آماتور در بلوک هستید، اولین هدف شما این است که رتبه SERP را افزایش دهید. اگر برای این فضای جدید هستید، مطمئنا زمان بیشتری برای افزایش رتبه بندی لازم خواهید داشت. وبلاگ نویسی مهمان یکی از راه های صعود به نردبان ترقی است زودتر از آنچه که در غیر این صورت می تواند انجام شود. شما دو راه برای انجام این کار دارید. شما می توانید یک پست مهمان برای یک وبلاگ محبوب در فضای خود بنویسید یا از یک وبلاگ نویس محبوب برای نوشتن یک پست مهمان برای وبلاگ خود درخواست کنید. هر دو روش برای شما یک پیروزی است.

حالا چگونه وبلاگ نویسان معتبر مطالب شما در وبلاگ خود منتشر می کنند ؟

اول، وبلاگ نویسان رده بالا را در رسته خود پیدا کنید. جستجو برای “وبلاگ های برتر / وبلاگ نویسان در توسعه نرم افزار”، جایگزین “توسعه نرم افزار” رسته شما. اگر شما تکالیف خود را انجام دادید، مطمئن هستم که برخی از این وبلاگ ها را در نتایج جستجو تشخیص می دهید. تماس با وبلاگنویس، LinkedIn یا حساب رسانه های اجتماعی را پیدا کنید و به آنها بپیوندید و پیشنهاد دهید یک پست مهمان را بنویسید. از آنجایی که شما از یک طرف درخواست می کنید، پیشگیرانه عمل کنید و فهرستی از عناوین را بنویسید تا بتوانید آنها را مورد علاقه خود قرار دهید. این کار باعث می شود تا کار خود را با انتخاب یک عنوان آسان تر کنید. [caption id="attachment_1079" align="alignright" width="300"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption] با ابزارهای سئو شما همچنین می توانید از ابزارهایی برای پیدا کردن وبلاگ های برتر با موقعیت جغرافیایی خود استفاده کنید. اگر شما در مورد مکان مخاطبان مورد نظر خاص خود هستید، از کلمات کلیدی مرتبط و مکان در ابزار SERP استفاده کنید و سایت های 1-50 را پیدا کنید. به دنبال آن نویسندگان باشید معمولا، آنها مایل به پذیرفتن پستهای مهمان هستند.

 اهمیت ایجاد پست مهمان

هنگامی که یک پست مهمان برای یک وبلاگ محبوب ایجاد می کنید، بدیهی است که می توانید یک لینک به وبلاگ و نمایه شخصی خود ارسال کنید. ، همه کسانی که پست شما را می خوانند، برای پیگیری پست های جالب تر روی لینک وبلاگ خود کلیک می کنند. وقتی پیوندهایی از وبلاگهای معتبر دریافت میکنید، قطعا رتبه شما را بهبود خواهد یافت. شما می توانید با حساب های رسانه های اجتماعی محبوب هم همین کار را انجام دهید. به عنوان یک یادداشت جانبی، شما نباید برای لینک ها هزینه ای پرداخت کنید. همیشه بهتر است که پیوندهای خود را بسازید تا خریداری کنید. این کیفیت نیست که مقدار آن مهم باشد. گوگل به اندازه کافی هوشمند است تا بین هر دو تفاوت قائل باشد.  

SEO به طور مداوم تغییر می کند

[caption id="attachment_1077" align="alignright" width="266"]ابزارهای سئو ابزارهای سئو[/caption] در نهایت، SEO  به سرعت از یک سال به بعد، حتی از یک ماه به بعد در حال تغییر است. صاحبان کسب و کار و بازاریابان باید سریعا انطباق داشته باشند، اما هنوز هم ممکن است وب سایت کسب و کار خود را در لبه رقابت قرار دهد. فقط به یاد داشته باشید که بر ایجاد محتوای جامع و روندهای copywriting  تمرکز کنید، بینندگان خود را عمیقا درگیر کنید و از روند تکنیکی مانند لینک ها، سلامت SEO، سرعت سایت و طرح استفاده کنید. اگر این همه کارزیاد و گیج کننده به نظر می رسد یک نفس عمیق بکشید .  حتی در نظر گرفتن تلاش برای درک اصول اولیه سئو به سایت شما کمک می کند که میزان بالاتر کلیک، مشارکت و البته رتبه بندی را داشته باشید.  کمی خواندن و کارکردن روی خود، هنوز هم می تواند بسیار طولانی و زمان بر باشد .   ما در تیم آمدیا عمیقا امیدواریم که توانسته باشیم حتی اندک مطالب کاربردی و مفیدی را برای شما فراهم کرده باشیم.    ]]>

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©mehdi Abedi

Log in with your credentials

Forgot your details?